O firmie

Misją firmy ADER jest kompleksowe realizowanie projektów w sposób terminowy i profesjonalny, odpowiadający oczekiwaniom naszych klientów. Dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości. Oferujemy wyposażenie wnętrz biurowych, hotelowych, placówek medycznych i oświatowych dla instytucji państwowych oraz inwestorów prywatnych.

Nasz zespół składa się z doświadczonych w branży pracowników, dla których tworzenie wnętrz jest pasją, a satysfakcja klienta stanowi najwyższą wartość. Dbamy o ergonomię, design i piękno aranżowanej przestrzeni. Dla Państwa komfortu i jak najlepszego efektu realizowanego projektu oferujemy kompleksową usługę pod hasłem: "Pomysł – Projekt – Wykonanie".

Profesjonalny zespół doradzi Państwu w kwestiach technicznych i pomoże doprecyzować pomysł. Nasz projektant wykona projekt docelowej aranżacji wraz z wizualizacją 3D. Pracownicy działu montażu zrealizują projekt terminowo i fachowo, oddając w Państwa ręce przestrzeń odpowiadającą oczekiwanym standardom.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich inwestorów, którzy cenią indywidualne podejście do klienta, kompleksowość wykonanej usługi, a także zaangażowaną postawę zespołu. Jesteśmy dumni z partnerskich relacji biznesowych, które tworzymy z inwestorami zarówno w trakcie realizowanych projektów, jak i po ich zakończeniu.
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

tel.: 71 357-13-19
e-mail:biuro@meble-ader.pl