CO SPRAWIA, ŻE JESTEŚMY WYJĄTKOWI?

Misją firmy ADER jest kompleksowe realizowanie projektów w sposób terminowy i profesjonalny, odpowiadający oczekiwaniom naszych klientów. Dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości. Oferujemy wyposażenie wnętrz biurowych, hotelowych, placówek medycznych i oświatowych dla instytucji państwowych oraz inwestorów prywatnych.


Nasz zespół składa się z doświadczonych w branży pracowników, dla których tworzenie wnętrz jest pasją, a satysfakcja klienta stanowi najwyższą wartość. Dbamy o ergonomię, design i piękno aranżowanej przestrzeni. Dla Państwa komfortu i jak najlepszego efektu realizowanego projektu oferujemy kompleksową usługę pod hasłem: "Pomysł – Projekt – Wykonanie". Profesjonalny zespół doradzi Państwu w kwestiach technicznych i pomoże doprecyzować pomysł. Nasz projektant wykona projekt docelowej aranżacji wraz z wizualizacją 3D. Pracownicy działu montażu zrealizują projekt terminowo i fachowo, oddając w Państwa ręce przestrzeń odpowiadającą oczekiwanym standardom.


Nasza oferta skierowana jest do wszystkich inwestorów, którzy cenią indywidualne podejście do klienta, kompleksowość wykonanej usługi, a także zaangażowaną postawę zespołu. Jesteśmy dumni z partnerskich relacji biznesowych, które tworzymy z inwestorami zarówno w trakcie realizowanych projektów, jak i po ich zakończeniu.
Firma ADER Meble Biurowe i Hotelowe Piotr Pietryka rozpoczęła swą działalność w 2002 roku. Powstała z doświadczenia branżowego właściciela i Jego pasji do tworzenia wnętrz. Ader Meble specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu biur, hoteli, placówek medycznych i edukacyjnych. Do chwili obecnej firma ma na swoim koncie setki projektów zrealizowanych na terenie całego kraju, popartych rekomendacjami zadowolonych klientów. W 2014 roku firma ADER Meble przejęła działającą od 30 lat na polskim rynku markę Stratus. Decyzja ta pozwoliła znacząco rozszerzyć potencjał biznesowy firmy i zwiększyć bazę obsługiwanych klientów.
,,Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, zawsze natomiast istnieje pomysł lepszy” - tymi słowami C. Samuel Micklusa nasza firma ADER zwraca się do polskich oraz europejskich klientów. Naszym zadaniem jest odnalezienie, skonsultowanie i dostarczenie najlepszego możliwego w danych warunkach pomysłu oraz jego realizacja. Liczy się dla nas efekt i zadowolenie z niego. Stale rozwijamy technologię, zarządzanie, employer branding. Z roztropnością rekrutujemy pracowników tak, by nawzajem uzupełniali swoje kompetencje. W każdym z oddziałów naszej firmy zatrudniamy ludzi z wieloletnim doświadczeniem i ze znakomitym portfolio. Razem nasz zespół tworzy kompleksowe i zdyscyplinowane grono profesjonalistów.